Preskočiť na obsah
PROFI JM
Otvoriť menu

Obchod

PROFI JM s.r.o.

Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Sídlo
Majere
Od roku
2008
IČO
44 072 724

PROFI JM

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Majere 27, 061 01
Na trhu od
21. mája 2008
IČO
44 072 724
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 47.12)
Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Firma v číslach

18
rokov na trhu
2008
rok vzniku
20
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte PROFI JM

Spoločnosť PROFI JM, s.r.o. má sídlo na adrese Majere 27, 061 01. Zapísaná je od 21. mája 2008 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet činnosti tvorí 20 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb v rozsahu nákupu a predaja….

Základné údaje

Obchodné meno
PROFI JM, s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
44 072 724
DIČ
2022619412
Dátum vzniku
21. mája 2008
Sídlo
Majere 27, 061 01
Obchodný register
Okresný súd Prešov, oddiel Sro, vložka č. 20151/P
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 47.12)
Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa PROFI JM zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 20 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb v rozsahu nákupu a predaja vstupeniek na kultúrne, športové a iné spoločenské podujatia a do kultúrnych, športových a iných spoločenských zariadení

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby

  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí

  • Prevádzkovanie športových zariadení

Zobraziť všetkých 20 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb v rozsahu nákupu a predaja vstupeniek na kultúrne, športové a iné spoločenské podujatia a do kultúrnych, športových a iných spoločenských zariadení
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Prevádzkovanie športových zariadení
  • Výroba kožených a kožušinových výrobkov
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva
  • Nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prevádzkovanie výdajne stravy
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Výroba bižutérie a suvenírov
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli PROFI JM, s.r.o.?

Sídlo je na adrese Majere 27, 061 01.

Čím sa PROFI JM, s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb v rozsahu nákupu a predaja…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby.

Aké je IČO – PROFI JM, s.r.o.?

IČO je 44 072 724, DIČ 2022619412.

Kedy vznikla PROFI JM, s.r.o.?

Vznik: 21. mája 2008. Na trhu pôsobí 18 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Majere 27, 061 01

Registrový súd: Okresný súd Prešov

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre PROFI JM, s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese profi-jm.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.